pátek 3. října 2014

Lakovna / Růžová vínová s nádechem červené

Ten den bylo venku hodně pochmurno... Představte si to... Šero a pršelo... Představujete si to? V pořádku... Měla jsem na sobě černé úzké džíny a ocelově šedý svetr s kovovými nitkami. Na nohou černé jehly. I stíny na očích jsem měla rockově kouřové. Nálada i vzezření pohřební. Tak jsem si říkala, že k dokonalosti tomu chybí už jen zastřený, temně vínový lak. Sáhla jsem po Coloramě č. 54. A ona to na nehtech byla jásavá, šťavnatá letní malinovka! Koncept v pr...čicích. :D


Barva v lahvičce vypadá tmavě vínově, možná až s nádechem do hněda. A plovou v ní drobné, duhové třpytky. Na nehtech je však úplně jiná. V první vrstvě průhledná růžová. V druhé už pěkně sytá malinová. A ve třetí získá konečně svoji plnost a stoprocentní krytí, ovšem pořád je stále více růžový, než-li vínový. V podstatě máte tři laky v jednom, protože ve všech svých podobách je použitelný.


Schne průměrnou rychlostí a po třetím nátěru zůstává ve slušném lesku. Štěteček má přiměřeně široký, konzistenci dobrou, celkově mohu říct, že se pěkně nanáší.



Slunečný a barevný víkend přeji! ;)

2 komentáře:

Děkuji za Váš kometář!