pondělí 7. července 2014

Voňavá záležitost

V létě se především díky většímu množství odhalené kůže mažu svědomitěji než jindy. A tak spotřeba tělových krémů narůstá. Po kelímku od Neutrogeny jsem povolala do služby mléka od Roger & Gallet. Pořídila jsem je ve dvou verzích - růže a zelený čaj.


Konzistence obou krémů není nijak hutná a mastná, naopak spíše hodně lehká, trochu až vodová. Co se tedy týče výživy a ošetření, v tomto ohledu jsou slabší. Roztírají se však snadno a vstřebávají vcelku rychle.


Jejich silnou stránkou, jsou jednoznačně vůně. Zelený čaj, to je osvěžující letní citrusová klasika. Růže mne trošku zklamala, protože oproti toaletní vodě ze stejné řady, voní trochu jinak. Hůř. Ale stále zůstává příjemnou záležitostí. Parfémované jsou docela silně, takže pokud máte citlivé nosíky, nebo vaše pokožka špatně reaguje na přemíru vonných složek, dejte pozor.

Značka Roger & Gallet bohužel nedávno odešla z českého trhu a jejich výrobky se u nás již zakoupit nedají. Dříve byly k dostání především v lékárnách. Nyní se v případě zájmu musíte spolehnout na zahraniční e-shopy, nebo se porozhlédnout na případné dovolené mimo naši republiku.


Mléka jsou dobrá, užiji si je, ale další určitě pořizovat nebudu. Za vysokou cenu a dovoz ze zahraničí, zdá se mi, nestojí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš kometář!