pátek 20. června 2014

Lakovna / Třpytivá budoucnost

Dnes trochu vybočíme z řady obvyklých letních, zářivých a pastelových barev. Mrknem se totiž na další aktuální limitku, tentokrát od Catrice. Jmenuje se Haute Future a především laky se vážně povedly. Lahvička vyjde na 90 Kč a jedna barva je hezčí, než druhá. Přísně jsem si však povolila pouze jedinou. Po dlouhém vybírání vyhrála C05 Gem Into The Future.

Foceno na přímém slunci
Foceno ve stínu

Odstín je krásný, výsledný efekt mě osobně nadchl. Perfektně šedo-stříbrná, s jemnými duhovými odlesky. Žádný výrazný holografický efekt nečekejte, zato obrovskou nálož perleti ano. Přes skleničku předstírá, že jsou v něm i nějaké jemné, větší třpytky. Ale na nehtech abyste je hledaly s mapou, normálně je téměř vůbec neuvidíte.

Foceno na přímém slunci
Foceno ve stínu

V jedné vrstvě dost prosvítá, ale kryje rovnoměrně, takže pokud by se vám průsvitný efekt líbil, klidně ho tak můžete nosit. Věřím, že i přes jinou podkladovou barvu bude pěkný. Ve dvou nátěrech už je perfektní. Na fotkách jsou vrstvy tři, plus výjimečně topcoat. Do žádného vysokého lesku totiž neschne a tenhle krasavec si to zaslouží. Štěteček má široký, ale pracuje se s ním vcelku dobře.

Foceno na přímém slunci
Foceno ve stínu

Sám vypadá perfektně, ale špatný určitě nebude ani v kombinaci s růžovou. Nebo studenou šedofialovou. Nebo taky s černou... A se spoustou dalších!


Vybraly jste si také některý z Haute Future laků? Který odstín to vyhrál u vás?

2 komentáře:

Děkuji za Váš kometář!