pondělí 9. září 2013

Nivea benefity

Značku není třeba představovat, je to klasika, kterou všichni známe. Víte ale o Nivea klubu? Běží už několik let, ale Nivea ho příliš neprezentuje (snad kromě FB). Princip je jednoduchý – sbíráte čárové kódy z výrobků a za ně si můžete z katalogu vybrat dárek (roztomilé puntíkované hrníčky, toaletní taštičku, pohankový polštářek ve tvaru medvídka atd.). Celé to probíhá tak, že se nejprve tady přihlásíte. Poté jim odešlete poštou jako registraci 4 čárové kódy z libovolných výrobků. Po jejich přijetí plně aktivují váš účet.  A dál už jen sbíráte kódy (stačí si je lepit vedle sebe na list papíru). Až máte naspořeno na vybraný dárek, pošlete a můžete se těšit.

Já osobně používám především jejich deodoranty, tekutá mýdla na ruce a občas nějaký tělový krém, či novinku. Kódy mi posílá i celá rodina, tak už jsem od Nivei dostala tento roztomilý puntíkatý košík.

Zdroj: Nivea klub

Navíc vám každý rok zašlou zdarma diář.

Není to nic převratného, kvůli čemu by stálo za to se hromadně vrhnout na Niveu, ale pokud vy, nebo vaše rodina, produkty používáte, je to milý bonus.


Další z akcí, která právě probíhá, jsou Studia péče Nivea

Zdroj

Jedná se o stanoviště v obchodních centrech (termíny a lokality zde), kde je přítomna kosmetička a kadeřnice. Dámy vám v případě zájmu provedou zdarma analýzu pleti či vlasů a odborně zodpoví vaše dotazy a poradí.

Také tu mají specialisty na výživu a cvičení s přístrojem InBody, na kterém si můžete nechat (opět bezplatně) změřit, jak je na tom vaše tělo (přístroj měří množství tělesného tuku a svalové hmoty, množství vody v těle, BMI, doporučí vaše minimální kalorické potřeby, hodnotí tukové a svalové tkáně …). Měření mi přijde zajímavé, já si ho nechávám dělat každý rok a potom srovnávám, zda se to náhodou alespoň o trochu nezlepšilo :D. Ve fitku kam chodím, stoji analýza kolem 200 Kč.

Navíc můžete u stánku získat od hostesek vzorečky a cestovní balení některých výrobků. Letos na FB dokonce inzerovali i dárek pro fanoušky stránky, tak mrkněte tu.  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš kometář!