středa 21. srpna 2013

Labello ve světě

Oblíbené pomády Labello se vyrábí ve více variantách, než se dostaneme na pulty našich obchodů. Takže, co si výrobci schovávají pro jiné země?


Zdroj

Labello Repair & Beauty je pečující tyčinka se slabou hezkou vůní. Bílý střed rty vyživuje, růžová část lehce zabarví. Je to opravdu jen slaboučký růžový nádech, nic výrazného. Po natření na rtech ucítíte jemné mentolové pálení. Složení slibuje výživný dexpanthenol, vitamin E, jojobový olej, bambucké máslo a zmíněný mentol.

 Zdroj

Úžasně voňavá řada Vitamin Shake zahrnuje variantu Acai & Wild Apple a Cranberry & Raspberry. Obě možnosti jsou skoro shodné, je úplně jedno, kterou si vyberete. Jemně se liší mramorová barva v tyčince, na rtech už ale vypadají stejně. I jejich krásná ovocná vůně je téměř totožná. Pomády mají obsahovat výtažky z daného ovoce, vitamin C, E, provitamin B5 a SPF 10.

Zdroj

Z kolekce Fruity Shine u nás můžete koupit višeň a jahodu, Pink Guavu ale nemáme. Přitom je z nich bezkonkurenčně nejlepší. Barva je tak akorát růžovočervená, s jemnými třpytkami (stejně jako jahoda, žádné blejskátko to není), na rtech velmi přirozená. Moc hezky, ovocně, voní. Opět poskytuje ochranu SPF 10.

O žádaných Lip Butters tu již řeč byla.Všechny kousky vyráběné pod značkou Labello, včetně dalších které se k nám nedostaly, si můžete prohlédnou tady: http://int.labello.com/ . V některých zemích, kde se prodávají pod značkou Nivea (např. USA), můžeme najít ještě i několik dalších variant.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš kometář!